All for Joomla The Word of Web Design

EŞARPLARDA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Tesettür alanında başarılarla ismini duyuran firmalar eşarp modellerinde de binlerce ürünü bir arada sunmaktadır. İlkbahar ve yaz mevsiminde de kullanılan eşarp renkleri bahar ve yaz sezonunda kendini göstermektedir. Armine eşarp geniş ürün seçeneklerini yediden yetmişe herkese sunmaktadır. Kullanılan renkler ise fırçadan rastgele sürülmüş gibi görünmektedir. İpek eşarp alanında adını duyuran firmalar tüm yaş gruplarına özel ürünler sunmaktadır. Vazgeçilmez çiçek detaylı eşarplar da markaların koleksiyonunda yerlerini almış durumdadır.

 

Soft Yapısıyla Dikkat Çeken Eşarplar

 

Bahara uygun eşarp desenleriyle ipek modeller duruşu, rahat kullanımı ve kalitesi ile de cazip durumdadır. Yeni kapanan tesettürlü genç bayanların da kolay şekilde bağlayacağı ipek eşarplar moda olmaya devam etmektedir. Geçmişten günümüze dek devam ettirdiği kalitesi ile adını duyuran Armine eşarp markası sektörde başarıları ile de oldukça popülerdir. Eşarplar sezona uygun olarak üretilmektedir. Klasik, spor detayların bir arada kullanıldığı eşarpların yanı sıra sıra dışı modeller de sezonda kendini gösteriyor.

 

Sezona Damga Vuran Modeller

 

Twill ve sura ipek ürünleri de yaz aylarında rahatlıkla kullanılan, dik duran ve kaymayan modeller arasında yerini korumaktadır. Pamuklu kumaşlardan üretilen eşarplar da sezonda önemini korumaktadır. 2017 senesine damga vuran Armine eşarp modelleri şıklığı ile de dikkat çekiyor. Ünlü markaların eşarp koleksiyonlarında son teknoloji ile üretilen, serinliği sağlayan, ipek eşarp modelleri de yer almaktadır. Tesettürlü bayanların gözdesi olmaya aday eşarplar güzel desenleriyle de gözleri almaktadır.

 

Tercih Edilen Renkler

 

Flu görüntüye sahip olan eşarplar farklı zevklere de hitap etmektedir. Modern ve geleneksel tasarımların harmanlandığı modeller her sezonda önemini devam ettirmektedir. Modern Armine eşarpmodelleri her sene kullanım için de son derece rahattır. Şık yapısı ile dikkat çeken modeller de çift yönlü desenler tercih edilen modeller arasındadır. Mavi, pembe, pudra, bej, mint gibi renkler de her sezonda önemini koruyan renkler arasında yer almaktadır. Günlük kullanım için de kullanışlı olacak modeller sokak modasında da önemini korumaktadır. Karışık renkli eşarp modelleri ile kombinler rahatlıkla tamamlanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: